O nas

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów, których najwyższym priorytetem jest Twoja satysfakcja. Wdrażamy najnowocześniejsze, automatyczne rozwiązania w zakresie naszych usług, aby móc wykonywać swoją pracę dokładniej i sprawniej. Nasze biuro tłumaczeń mieści się w miejscowości Lipka Krajeńska, w województwie wielkopolskim, ale dzięki rozwiązaniom zdalnym takim jak aplikacja Transfer, obsługujemy klientów z terenu całej Polski i Europy. Wykonujemy przekłady tekstów w różnych językach obcych:

  • angielskim,
  • niemieckim,
  • holenderskim,
  • norweskim,
  • francuskim,
  • hiszpańskim
  • i innych.

Specjaliści z naszego biura wykonują tłumaczenie tekstów z/na języki obce - dokumentów urzędowych, prawnych, medycznych, technicznych. Oferta Transler jest atrakcyjna cenowo, szeroka i elastyczna - jesteśmy w stanie podjąć wiele działań, aby zapewniać klientom automatyczną usługę, która w pełni ich usatysfakcjonuje.

Aplikacja, która automatyzuje tłumaczenie języków obcych i wycenę

Zdarzają się sytuacje, w których konieczne jest szybkie uzyskanie informacji na temat warunków cenowych przekładu tekstu w języku obcym. Mogą to być naglące sprawy urzędowe bądź związane z zagranicznym systemem ochrony zdrowia - wówczas natychmiastowo chcemy dowiedzieć się, na jakie koszty powinniśmy się przygotować.

 

Wsłuchując się w potrzeby rynku oraz przede wszystkim dotychczasowych klientów naszego biura, stworzyliśmy rozwiązanie, dzięki któremu przyjmowanie oraz realizacja przekładu tekstów odbywa się płynniej niż kiedykolwiek. Dysponujemy autorską, zautomatyzowaną aplikacją Transler, która w kilku krokach zbiera wszelkie niezbędne informacje na temat dokumentu, trybu oraz języka obcego z/na który zostanie przełożony, a na koniec dokona wyceny.

Automatyczne przekazywanie dokumentów do biura tłumaczeń

Aplikacja Transler, poza automatyczną wyceną, pełni również ważne narzędzie wykorzystywane w pracy naszych specjalistów. Umożliwia proste przekazanie tekstów, które trafiają bezpośrednio do odpowiedniego tłumacza danego języka obcego. Klienci nie muszą już wysyłać kopii drogą mailową czy w formie papierowej, co sprawia, że jest to rozwiązanie niezwykle wygodne i atrakcyjne cenowo.

 

Jako użytkownik aplikacji masz możliwość bardzo prostego złożenia zapytania - wystarczy do tego jedynie kilka kliknięć oraz przesłanie zdjęć lub elektronicznej wersji tekstu. Po uzupełnieniu formularza w Transler wyświetli Ci się automatyczna wycena tłumaczeń - to moment, w którym poznajesz dokładną kwotę. Możesz też dokonać natychmiastowej płatności.


Zapewniamy, że ceny przekładów tekstów z/na języki obce w naszym biurze są bardzo atrakcyjne. Zachęcamy do przekonania się o tym samodzielnie - korzystając z naszej aplikacji!

Nowoczesne biuro tłumaczeń z Lipki

Zespół specjalistów od języków obcych z naszego biura to przede wszystkim dokładne oraz doświadczone osoby, które dysponują bardzo szeroką wiedzą w zakresie przekładów tekstów z różnych obszarów tematycznych. Nasi klienci mogą liczyć na szybką i przyjemną obsługę, która nie będzie zabierała im zbyt wiele czasu. Przy składaniu zamówienia wystarczy skorzystać z aplikacji Transler, która krok po kroku, automatycznie przeprowadzi użytkownika przez cały proces.

 

Obsługujemy naszych klientów nie tylko za pośrednictwem aplikacji mobilnej - biuro tłumaczeń w Lipce jest miejscem, w którym każda zainteresowana osoba może złożyć zamówienie osobiście lub tradycyjnie drogą mailową czy poprzez aplikację WhatsApp/Messenger.

Opinie naszych klientów