Wycena

Oferujemy najkorzystniejsze warunki współpracy

w zakresie przekładu tekstów z i na język obcy. Nasze biuro jest miejscem, w którym wykonujemy profesjonalne tłumaczenie dokumentów o charakterze technicznym, medycznym oraz prawnym. Funkcjonujemy w oparciu o nowoczesną i niezwykle prostą w obsłudze aplikację, dzięki której nasi klienci mogą zamówić usługę szybko oraz łatwo.

Sprawdź aplikację Transler

Transler – automatyczna, szybka wycena tłumaczeń

Cenimy czas naszych klientów oraz dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami kojarzyła się im z komfortem oraz profesjonalizmem. Jako nowoczesne biuro stale wdrażamy innowacyjne rozwiązania, dzięki którym możemy zapewniać Państwu jeszcze szybszy przekład dokumentów.

 

Transler powstał z myślą o osobach, którym bardzo zależy na przejrzystych warunkach finansowych współpracy. U nas możliwa jest automatyczna wycena tłumaczenia, która odbywa się na podstawie informacji uzupełnionych przez klientów już na etapie składania zamówienia.

Aplikacja Transler natychmiastowo dokonuje automatycznej wyceny na podstawie:

- trybu zamówienia (tłumaczenie zwykłe czy przysięgłe?),
- priorytetu wykonania usługi (zwykły czy ekspresowy?),
- ilości znaków w dokumencie,
- typu tekstu - jego tematyki (medyczna, techniczna czy zwykła?)
- oraz formy dokumentu (druk czy tekst pisany odręcznie?).

Zamówienie na szybkie tłumaczenie przysięgłe w trzech krokach

Nasza aplikacja to proste w obsłudze, zautomatyzowane narzędzie, które jest bardzo doceniane przez naszych klientów. Umożliwia niezwykle proste składanie zamówień oraz zapewnia szybką i dokładną wycenę przekładu.

 

Po uzupełnieniu wymaganych informacji dotyczących dokumentu, wystarczy, że klient w kolejnym kroku automatycznie załaduje jego zdjęcia lub skany. Ostatnim krokiem jest dokonanie płatności oraz wybór formy, w jakiej użytkownik otrzyma gotowy tekst. Istnieje możliwość dostarczenia tekstu w postaci papierowej za pośrednictwem kuriera, poczty lub jako plik elektroniczny, który wyślemy na wskazany adres email.

Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami!